3 zabawki, które warto zabrać na wakacje z dzieckiem

Wakacyjny wyjazd z dzieckiem potrafi przyprawić rodziców o prawdziwy zawrót głowy. Większość dorosłych ma problem z zapewnieniem pociesze atrakcji na każdy dzień wczasów, zwłaszcza gdy wakacje spędza się w Polsce. Niestety, pogoda nad Bałtykiem lub w górach często jest kapryśna, dlatego rodzice powinni być przygotowani na samodzielne organizowanie dziecku czasu. Jakie zabawki warto zabrać ze sobą, by kilkulatek dobrze się bawił?

  1. Klocki i układanki
  2. Zabawki zdalnie sterowane
  3. Puzzle i gry planszowe

Podczas niepogody nudzą się dzieci i dorośli. Jeśli obawiasz się, że z powodu deszczu i chłodu wakacje z dzieckiem będą nieudane, przygotuj zabawki, które zabierzesz dla swojej pociechy z domu. Dzięki nim nawet kilkulatek przyjemnie spędzi czas, gdy wyjście na plażę lub górski szlak będzie niemożliwe. Oto zabawki, dzięki którym wakacje z pociechą zawsze będą udane.

Klocki i układanki

W czasie niepogody dobrym sposobem na nudę dziecka są klocki i różnego rodzaju układanki. Takie zabawki znakomicie rozwijają wyobraźnię i kreatywność, a także umożliwiają tworzenie wielu różnych figurek, domków, samochodów itp. Klockami i układankami dziecko może bawić się samodzielnie, z rodzicami lub rodzeństwem, dlatego jest to świetny sposób na spędzanie czasu w zróżnicowanym gronie. Szeroki wybór klocków znajdzie się na https://www.landtoys.pl/

Zabawki zdalnie sterowane

Zdalnie sterowane samochody, helikoptery, koparki i inne pojazdy są zabawkami szczególnie lubianymi przez chłopców, jednak z powodzeniem mogą sięgać po nie również dziewczynki. Zabawki, które kieruje się za pomocą specjalnego pilota, jeżdżą po całym domu, a także na zewnątrz – dobrze radzą sobie na naturalnym podłożu, chodnikach lub trawnikach. Bez względu na to, czy w czasie wakacji jest znakomita pogoda, czy też pada deszcz, zdalnie sterowany samochód taki jak https://www.landtoys.pl/pl/c/Samochod-zdalnie-sterowany/398 sprawdzi się podczas rodzinnego wyjazdu.

Puzzle i gry planszowe

Układanie puzzli ma pozytywny wpływ na rozwój dziecka – dzięki puzzlom kilkulatek uczy się spostrzegawczości oraz logicznego myślenia, dlatego po tę zabawkę warto sięgać jak najczęściej. W słotne dni puzzle zapewnią maluchowi rozrywkę nawet na kilka godzin oraz umożliwią wspólną zabawę z rodzicami. Puzzle dla kilkulatków są dostępne na https://www.landtoys.pl/pl/c/Puzzle/251. Jeżeli dziecko jest nieco starsze, równie dobrym pomysłem są gry planszowe. Dzięki nim pociecha ćwiczy liczenie, czytanie oraz buduje pozytywną relację z rodzicami i rodzeństwem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ