Kocyk z minky od Smyklove

0
2181

Kocyk jest to bardzo istotny element, gdy ma się małe dziecko. Bardzo dużo dzieci przywiązuje się do swoich kocyków i zostają one w domach na długie lata. Kiedy dziecko będzie starsze i wróci do rodzinnego domu to czasami, gdy przypadkowo trafi na swój kocyk może się rozpłakać, bo tak wiele historii i wspomnień jest z nim związanych. Dlatego warto zadbać o kocyk, który będzie się podobał maluchowi.

Kocyk minky

Ostatnie parę lat pokazało, że najszybciej sprzedają się kocyki minky. Minky jest to bardzo ciepły materiał, a także według opinii ludzi jest on bardzo przyjemny w dotyku. Małe dziecko, które poczuje coś miękkiego i przyjemnego w dotyku na pewno będzie bardzo zadowolone z takiego prezentu. Jednak kocyk minky może być w różnych miejscach inny i warto wybrać sklep, który oferuje szeroki zakres usług jeśli chodzi o kocyk (na przykład kocyk minky 75×100).

Sklep Smyklove

Jest to sklep handmade, który oferuje bardzo szeroki zakres kocyków minky. Można tam znaleźć kocyki z wypełnieniem, a także bez wypełnienia. Wszystko to po to, żeby klient wybrał produkt idealny dla siebie, a nie robione masowo i sprzedawany hurtowo. Sklep ten stawia przede wszystkim na jakość, a nie na zyski, które tak bardzo niszczą aktualny sektor handlu. Dziecko jest zazwyczaj najważniejszą istotą dla rodziców i Smyklove o tym wie. Dlatego stawiają oni na jakość i chcą żeby ich produkty spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Nigdy nie pozwolą na to, żeby klient odszedł niezadowolony.

Wersje Kocyka minky

Kocyk można zakupić w kilku rozmiarach, a co ciekawe można także zamówić rozmiar, który nie jest powszechny. Smyklove oferuje również bardzo szeroki zakres innych usług, a co za tym idzie można połączyć kocyk na przykład z pościelą co da niesamowity efekt, a taki komplet będzie cieszył oko nie tylko rodzica, ale także gości. Wersje kocyka minky to między innymi:

– kocyk dla dziewczynek,
– kocyk dla niemowląt,
– kocyk na lato,
– kocyk dla chłopców,
– kocyk na zimę.

Jak widać wybór jest bardzo duży i można tworzyć kocyki na zamówienie. Kocyk z minky dostępny tu.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ