Łóżeczko turystyczne nie bez powodu jest gadżetem, któremu warto przyjrzeć się troszkę bliżej. Dlaczego? Przecież to taka mała i bardzo niepozorna rzecz. A jednak odpowiednie łóżeczko turystyczne dla dziecka jest w stanie znacznie poprawić komfort każdego wyjazdu z maluchem. Przydaje się nie tylko na wyjazdach, ale też w domu i przede wszystkim jest stosunkowo niedrogim zakupem.

Dlaczego warto kupić łóżeczko turystyczne?

Takie łóżeczko idealnie sprawdza się podczas wyjazdu. W hotelach są one łatwo dostępne. Natomiast często podczas noclegów w kwaterach czy nawet u rodziny – nie. Posiadanie takiego łóżeczka zwiększa zdecydowanie nam dorosłym i dziecku komfort każdego wyjazdu. Poza tym jest niezastąpione przy uczących się wstawać dzieciach. Jest to produkt bezpieczny, dlatego, że gdy dzieci się puszczają uchwytów, uderzają główką o miękką siatkę, a nie o twarde barierki, gdzie mogą sobie zrobić poważną krzywdę. Jest tanie i przydaje się też na przykład na plaży czy w ogrodzie. To idealny produkt, jeśli dzieci śpią u dziadków. Na rynku dostępnych jest tysiące modeli łóżeczek turystycznych. Są to modele bardzo proste, jednopoziomowe. Są też po kombajny z przewijakiem, organizerami, dodatkowym materacem, podwieszanym dnem, wibracjami, karuzelą i pozytywką. Co wybierzemy, zależy już tylko od nas.

Najważniejsze cechy łóżeczka turystycznego

Jest to przede wszystkim jego niezawodna stabilność, łatwość składania oraz rozkładania, poza tym wygodna i mocna torba do przenoszenia, ciche, miękkie kółka oraz bezpieczny otwór, którym większe dziecko może samo wychodzić. Łóżeczko powinno mieć największą powierzchnię ścian z „siateczki”, co ułatwia cyrkulację powietrza. Dla noworodka idealną opcją będzie łóżeczko z podwieszanym materacem i przewijakiem, a na zewnątrz przyda się produkt z moskitierą. Wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb. Możemy wybrać łózko jednopoziomowe i dwupoziomowe, proste i skomplikowane, ale zawsze musi być bezpieczne dla dziecka. Kup łóżeczko turystyczne askot.pl/kategoria-produktu/pokoik-dzieciecy/mebelki/lozeczka-turystyczne

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ