Skrzynki plastikowe od Schoeller Allibert

Marka Schoeller Allibert to firma, która posiada niezwykłą i bardzo bogatą historię. To właśnie ona niezmiennie od 1960 roku lideruje w innowacjach w zakresie produkcji skrzynek dla branży napojów.

Wspomniana firma stosuje między innymi najwyższej jakości materiały, doskonałą konstrukcję, technologię podwójnych ścian, skrzynki rozdzielające, a także etykiety IML oraz uchwyty wykonane z miękkich materiałów, które ułatwiają przenoszenie rzeczonych skrzynek.

Skrzynki plastikowe od marki Schoeller Allibert

W kwestii takiej jak skrzynki plastikowe producent w charakterze firmy Schoeller Allibert jest niekwestionowanym liderem. Ich produkcja trwa od prawie sześćdziesięciu lat, a oferta marki jest najczęściej wybieraną przez przedsiębiorstwa działające na rynku napojów i nie tylko.

Skrzynki plastikowe dla przemysłu napojów

Z całą pewnością marka Schoeller Allibert ma się czym pochwalić. Współpracuje bowiem między innymi z przedsiębiorstwem AB Inbev, światowym liderem w branży piwnej, który rocznie produkuje ponad 446 milionów hektolitrów piwa. To właśnie ta firma produkuje skrzynki plastikowe dla wspomnianego producenta piwa.

Zastosowanie skrzynek plastikowych

Skrzynki plastikowe – oprócz branży napojów – doskonale sprawdzają się również na innych rynkach. Mowa między innymi o przemyśle farmaceutycznym, logistycznym, a nawet żywnościowym. Wspomniane produkty bowiem doskonale nadają się między innymi do kontaktu z żywnością oraz transportu wszelkiego rodzaju rzeczy, nie tylko butelek.

Skrzynki plastikowe: zalety

Do zalet skrzynek plastikowych od marki Schoeller Allibert zaliczyć można między innymi bezpieczeństwo. Są one przeznaczone do kontaktu z żywnością, a co ważne – spełniają wszelkie normy unijne. Oprócz tego, łatwo można utrzymać je w czystości.

Z całą pewnością warto wspomnieć również o pojemnościach. Ich producent posiada w swojej ofercie liczne modele, które charakteryzują się różnymi wymiarami i tym podobne. Skrzynki przeznaczone do branży napojów mają też przegródki na cztery, sześć lub dwadzieścia cztery butelki.

Wszystkie skrzynki plastikowe są w pełni wytrzymałe i wyprodukowane z użyciem najnowszej technologii.

Warto wspomnieć również, że w ofercie marki Schoeller Allibert znajdują się również pojemniki z tworzyw sztucznych, które także cieszą się ogromną popularnością.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ