świnka peppa
fot. pexels.com

Dzieci lubią oglądać bajki w telewizji i bardzo często mają swoje ulubione, których emisji nie mogą przegapić. Jedną z takich bajek jest Świnka Peppa, która podbiła serca najmłodszych już kilka lat temu. Jej fenomen trwa do tej pory, co można zauważyć po wielu dostępnych produktach z bohaterką bajki.

Zobacz też: http://www.blogprasa.pl/zabawki-swinka-peppa/

Bajka

W bajce świnka Peppa jest główną bohaterką – ma małego braciszka oraz rodziców, którzy również są świnkami. Świnka Peppa ma wiele przygód, które ją edukują oraz odpowiadają na różne pytania.

To bardzo sympatyczna bajka, w której wypowiedzi bohaterów są często przeplatane charakterystycznym dla świnek chrumknięciem.

Bajka jest narysowana prostą kreską, jak gdyby na podobieństwo dziecięcych rysunków. Jej kolory są bardzo pastelowe, nie ma żadnych krzykliwych fragmentów.

Zabawki

Świnka Peppa to nie tylko bajka. Na rynku obecnie można napotkać wiele akcesoriów, które są sygnowane bohaterką bajki. Począwszy od zabawek dla najmłodszych dzieci – gryzaków, grzechotek, przytulanej, skończywszy na wyprawce szkolnej dla starszych dzieci – piórniki, plecaki, zeszyty.

Świnka Peppa pojawia się również jako element dekoracyjny na ubrankach dla dzieci w różnym wieku. Każde dziecko chce nosić ubrania ze swoim ulubionym bohaterem bajki, a więc i ze Świnką Peppą.

Prezent zabawka ze Świnką Peppą będzie bardzo dobrym pomysłem. Możecie zakupić młodszym dzieciom książeczki do wspólnego czytania z rodzicami lub starszym dzieciom grę planszową z jej udziałem.

Jakie dzieci mogą oglądać bajkę?

Tak właściwie to każde dziecko może śmiało sięgnąć po bajkę o Śwince Peppie. Opowiada ona o przygodach świnki i jej rodziny, zawsze jest zakończona odpowiednim morałem, a także bardzo dobrze wpływa na edukację dzieci, które uczą się z niej, jakie zachowania są prawidłowe i jak powinno się reagować w konkretnych sytuacjach.

Świnkę Peppę spokojnie można włączyć dzieciom od 0 do 11 lat. Tym starszym już z pewnością będzie się nudzić.

Przeczytaj też: http://www.czerwonypomidor.pl/konik-najlepsza-zabawka-dla-dzieci/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ