Czy warto wybielić zęby u dentysty?

Niemal każdy marzy o tym, aby mieć biały i promienny uśmiech. Niestety z różnych względów zęby nie są tak białe, jakbyśmy tego oczekiwali. Żółty osad może tworzyć się z wielu powodów np. przez palenie papierosów, czy też picie kawy. Wszystko to sprawia, że coraz więcej osób zainteresowanych jest profesjonalnym wybielaniem. Jest to usługa realizowana przez doświadczonych stomatologów w gabinecie dentystycznym. Obecnie jest to zdecydowanie najskuteczniejsza metoda z dostępnych na rynku.

Samodzielne wybielanie zębów

Na rynku znajdziemy wiele preparatów do wybielania zębów. Mowa tutaj o różnego typu pastach, czy też nakładkach. Należy mieć świadomość tego, że stosowanie tego typu produktów zwykle przynosi marne efekty. W przypadku, gdy zęby są bardzo żółte ciężko uzyskać jest zadowalające rezultaty kuracji. Dodatkowym minusem jest fakt, że wiele preparatów do wybielania zębów niszczy szkliwo. Owszem, zęby robią się ton lub dwa bielsze, jednak kosztem zdrowia. Szczególnym ryzykiem obarczone są osoby z słabym szkliwem, które szybko ulega ścieraniu. 
Do tematu wybielania zębów w warunkach domowych należy podejść ostrożnie. W ten sposób możemy wyrządzić sobie więcej złego niż dobrego. Nierzadko jest to strata dużych pieniędzy. Kilkumiesięczna kuracja może wynieść kilkaset złotych. Nie ma jednak pewności, że zęby zostaną wybielone.

Dentystyczne wybielanie zębów

Wyspecjalizowany dentysta Warszawa świadczy swoje usługi fachowo oraz rzetelnie. Decydując się na wybielenie zębów u stomatologa możemy liczyć na kompleksową opiekę. Innowacyjne metody są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne dla zębów. Za ich pomocą można trwale wyeliminować wszelkie przebarwienia, a tym samym rozjaśnić zęby nawet o kilka tonów. Wybielanie pod okiem lekarza daje pewność, że efekt będzie satysfakcjonujący. Dużą zaletą jest fakt, że nie zmarnujemy pieniędzy tak, jak często bywa w przypadku wybielania domowego. Stomatolog fachowo oceni stan naszego uzębienia, a także dobierze najlepszą metodę wybielania. 
Wybielanie dentystyczne wymaga kilka wizyt, zwykle czterech lub pięciu. Wszystko zależy od indywidualnego przypadku, a także tego, jaki efekt chcemy uzyskać. Oczywiście wizyty muszą być rozłożone w czasie. Za tego typu usługę łącznie należy zapłacić około 2000 zł. Oczywiście wszystko zależy od cennika danego stomatologa, a także wybranej metody. Koszty są jednak porównywalne z wybielaniem domowym, które nie zawsze jest skuteczne.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ