Maluch w swoich pierwszych miesiącach życia przyzwyczaja się do zupełnie nowego, obcego otoczenia, które może na początku go niepokoić. Zamienia przytulny, ciepły brzuch mamy na otwartą przestrzeń, gdzie jego najbliższa osoba nie zawsze jest tuż przy nim. Otulacz dla noworodka ma za zadanie uspokoić go, przypominając mu przytulne warunki, jakie dobrze zna. Jest to specjalny rodzaj cienkiego, elastycznego materiału, z miejscem na nóżki i rączki dziecka. Może być zapinany na zamek, rzepy lub wiązany. Otula się nim dziecko w taki sposób, by materiał dotykał jego ciałka szczelnie, ale nie ciasno. Maluch czuje się dzięki temu bezpiecznie, jest mu ciepło i przytulnie, dzięki czemu uspokaja się i może łatwiej zasnąć. Otulacz dla niemowlaka pozwala również na ułożenie dziecka  w bezpiecznej pozycji, jeśli zdarza się ulewanie.

Otulacz bambusowy

Otulacz bambusowy Palms z oferty Tiny Star. Zobacz więcej otulaczy na https://www.tinystar.pl/pl/c/OTULACZ-BAMBUSOWY/195

Pościel dla dzieci – przyjazna dla skóry i w pięknych wzorach

Pościel dla niemowląt to oczywiście niezbędne wyposażenie każdej sypialni maluszka. Powłoczka na poduszkę i kołdrę dla dziecka ma kontakt z delikatną skórą malucha przez większą część doby, dlatego powinny być wykonane z naturalnych, przyjaznych materiałów, które nie spowodują podrażnień ani alergii. Od jakości pościeli niemowlęcej zależy jakość snu maluszka, dlatego warto zainwestować w wysokogatunkową tkaninę, która będzie miękka, a przy tym trwała – pościel dla dzieci często trafia do pralki, dlatego musi dobrze znosić czyszczenie.

Nasze pościele niemowlęce wyróżniają się dzięki pięknym, unikalnym wzorom, pasującym do dziecięcej sypialni urządzonej w każdym stylu. Są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych – dla dziewczynek i chłopców, jak i w kolorach neutralnych, kiedy rodzice nie znają jeszcze płci dziecka lub chcą pozostawić wyposażenie dla jego rodzeństwa w przyszłości, kiedy maluch z niego wyrośnie.

bezpieczny sen maluszka

Ochraniacz na łóżeczko – niezbędny w każdej niemowlęcej sypialni

Niezastąpionym dodatkiem do sypialni niemowlęcia będzie także ochraniacz do łóżeczka od Tiny Star. Głównie pełni funkcję zabezpieczającą, chroniąc maleństwo przed kontaktem z twardymi szczebelkami, jednak może być także piękną dekoracją pokoju. Ochraniacz na łóżeczko jest wykonywany z miękkich, przyjaznych dla skóry dziecka tkanin z antyalergicznym wypełnieniem, zabezpieczającym główkę malucha przed uderzeniem w ramę lub szczebelki łóżka. Dzięki solidnemu mocowaniu, niedostępnemu dla zasięgu rączek dziecka, ochraniacz na łóżeczko trzyma się na miejscu i nie pozwala, by twarde części mebla zagrażały maleństwu.

Nasze ochraniacze do łóżeczka są wykonywane z tkanin nie tylko naturalnych i bezpiecznych dla dziecka, ale także trwałych. Łatwo się je czyści, co jest szczególnie ważne przy małym dziecku. Występują w wyjątkowych, oryginalnych wzorach, które będą pasowały zarówno do sypialni dziewczynki, jak i chłopca.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ