Kroplówka jest dla wielu pacjentów bardzo ważnym elementem leczenia. Polega na dostarczeniu do krwioobiegu wody, elektrolitów, substancji odżywczych lub leków – w zależności od konkretnego przypadku.

Dla kogo kroplówka?

Kroplówki często stanowią jeden z elementów szeroko pojętej terapii farmakologicznej. Bardzo często wykorzystuje się je w leczeniu paliatywnym – są one wygodną drogą podawania leków przeciwbólowych na przykład w chorobach nowotworowych. Często stosuje się kroplówki w przypadku konieczności nawodnienia organizmu i dostarczenia mu niezbędnych substancji odżywczych. Choć kojarzone są z leczeniem szpitalnym, często nie ma konieczności trzymania pacjenta w szpitalu celem podania mu kroplówki.

Kroplówka w domu Gdynia

Pacjenci indywidualni potrzebujący leczenia kroplówkami mają możliwość zamówienia kroplówki w swoim własnym domu. Dzięki temu nie mają konieczności udawania się do szpitala za każdym razem, gdy potrzebują kroplówki. Jeśli lekarz prowadzący nie widzi potrzeby hospitalizowania pacjenta, leczenie w domu będzie dla niego bardziej komfortowe. Kroplówkę zamówioną do domu zakłada wykwalifikowana pielęgniarka. Dzięki temu pacjent ma ogromny komfort leczenia się u siebie w domu i bycia pod kontrolą specjalisty. Wykwalifikowany personel jest przeszkolony w zakresie opieki nad osobami w każdym wieku i z różnymi schorzeniami. Dzięki zamawianiu wlewów dożylnych do domu pacjent jest pod stałą opieką pielęgniarki i ma pewność, że jego kroplówka została zaaplikowana w sposób właściwy. Ceny pojedynczej kroplówki zakładanej w domu to 200-300 złotych w zależności od czasu podawania kroplówki.

[Głosów:7    Średnia:3/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ