Ojcostwo – do niedawna jeszcze nie dysponowaliśmy możliwością potwierdzenia go, tudzież obalenia. Dzisiaj jednakże jest to już możliwe. W jakich sytuacjach się przydaje i dlaczego warto w tym celu zatrudnić profesjonalnego detektywa? Zacznijmy od początku…

Domowe testy na ojcostwo

Jeśli nie jesteśmy pewni ojcostwa, to teoretycznie najprostszą metodą jest wykonanie tzw. „domowych testów” na ojcostwo. Są one dostępne szeroko w sprzedaży i nie wymagają jakiś specjalnych umiejętności do ich przeprowadzenia. Niestety jednak cechuje je dość niska swoistość i czułość, co oznacza, że wynik nie jest pewny, a już bez żadnych wątpliwości nie może on być przedstawiony na sali sądowej.

Testy DNA

W związku z tym pozostaje już tylko jedna metoda, czyli testy DNA. Są one jak najbardziej wiarygodne, jednak… No właśnie istnieje zawsze kilka uwag. Pierwszą z nich jest wybór odpowiedniej firmy. Część firm oferujących dzisiaj swoje usługi w zakresie takich badań, niestety nie przestrzega pewnych procedur. Efektem jest niska jakość wyniku. Duże znaczenie dla wiarygodności wyniku ma także to, kto wykonywał daną procedurę i jakie jest jego doświadczenie. Także sposób zebrania materiału genetycznego nie jest czasami taki prosty…

Prywatny detektyw na ratunek

I tu właśnie pojawia się idealne zadanie dla prywatnego detektywa. Oczywiście ustalenie ojcostwa będzie wówczas nieco droższe, niemniej jednak na pewno nie będzie mowy o żadnej pomyłce. Detektyw bowiem na pewno będzie się doskonale orientował, w jaki sposób pobrać materiał genetyczny. Dalej – będzie on także wiedział, jakie laboratoria rzeczywiście dają w pełni rzetelne i wiarygodne wyniki.

Jak znaleźć dobrego detektywa?

Pozostaje zatem już tylko kwestia, w jaki sposób znaleźć dobrego detektywa. Idealną radą jest zajrzenie na stronę https://detektyw.com.pl. Znajdziemy tam nie tylko ciekawe artykuły odnośnie pracy detektywistycznej, lecz także cały zespół doświadczonych detektywów z ochotą podejmujących się nowych zleceń.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ