Nie ulega wątpliwości, że klocki to jedne z ulubionych zabawek dzieci już od najmłodszych lat. Dlatego bardzo ważne jest, aby były one odpowiednio dobrane do wieku i możliwości malucha. Jednym z modeli, który świetnie sprawdzi się zarówno dla trzylatka, jak i nieco starszego dziecka, są klocki kliki, czyli niewielkie elementy konstrukcyjne o specyficznej budowie.

Dlaczego warto wybrać klocki dla dzieci Clics?

Tak zwane klocki kliki są szczególnym rodzajem układanek, ponieważ charakteryzują się one innym sposobem łączenia poszczególnych elementów między sobą. To bowiem płaskie, cienkie klocki, jakie posiadają po dwa wypustki z każdej strony służące do przyłączania innych części. Jako że łączy się je krawędziami, pozwalają na budowanie skomplikowanych przestrzennych konstrukcji, bardziej realistycznych od tych stworzonych z tradycyjnych klocków.

Klocki Clics dostępne dla przykładu na stronie www.abcdomu24.pl, są wyprodukowane z bezpiecznego dla zdrowia polipropylenu, jaki zapewnia im znaczną trwałość oraz wytrzymałość.

Clics klocki- nauka poprzez zabawę

O tym, że klocki klik świetnie wpływają na zdolności manualne dziecka, nie trzeba nikomu mówić. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że oprócz rozwijania umiejętności ruchowych zabawki marki Clics świetnie rozwijają wyobraźnię oraz spostrzegawczość maluszka. Przykuwają bowiem jego uwagę żywymi kolorami, a także inspirują do tworzenia coraz to bardziej skomplikowanych konstrukcji. Nic zatem dziwnego, że Clics klocki to jedna z propozycji prezentowych, po jaką najczęściej sięgają rodzice na całym świecie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ