Walizka Trunki na podróże małe i duże

0
1346

Coraz więcej podróżujemy z dziećmi. Może to być wyprawa na drugi kontynent, wyjazd na wakacje lub wycieczka do parku. W każdym przypadku przyda się jeżdżąca walizka Trunki.

Kochana przez wszystkie dzieci walizeczka pomieści cały niezbędny bagaż podręczny. Ma kółka, na których swobodnie pojedzie ciągnięta przez naszą pociechę. A gdy mały podróżnik się zmęczy, może usiąść na siodełku walizki. Pojedzie za nami jak na saneczkach.

Samodzielne pakowanie

Dzieciom trudno rozstać się z ulubionymi zabawkami. Nawet podczas wyjścia na zakupy lubią zabrać ze sobą pluszaka, a najlepiej od razu pięć. W wielu domach pakowanie przed wyjazdem kończy się płaczem dziecka. Rodzice nie mogą już zmieścić do torby zabawek, a maluch tuli w rączkach kolejnych kilku przyjaciół.

Walizka Trunki ma bardzo pojemne wnętrze. Nie tylko na zabawki, ale też butelkę z piciem czy kurteczkę przeciwdeszczową. Możemy pozwolić dziecku, by samo się spakowało na wycieczkę. Sprawimy mu dużo radości, a jednocześnie nauczymy samodzielności. Niech zdecyduje, które zabawki chce ze sobą zabrać.

W środku walizki znajduje się wygodny schowek. Jest też możliwość przypięcia pasami przedmiotów tak, by się nie przemieszczały. A na koniec wszystko można zamknąć na klucz i nic nie wypadnie, ani się nie zgubi.

No to jazda

Podróże, a raczej nudne chodzenie, męczy dzieci. Na lotniskach i dworcach często widzimy rodziców z dziećmi na rękach. A tu jeszcze trzeba nieść bagaż, torbę podręczną i plecak malucha. Walizka Trunki spełni rolę środka transportu, na którym pociągniemy dziecko. Dla niego będzie to frajda, dla nas prawdziwa wygoda. Co więcej, walizeczka zmieści się w luku bagażowym, zatem nawet podczas lotu samolotem nasze dziecko będzie spokojniejsze.

Pasek, który znajduje się w wyposażeniu, nie tylko służy do ciągnięcia walizki. Przypięty z obu stron, zamieni ją w wygodną torbę. W przypadku konieczności pokonania schodów, mamy praktyczne rozwiązanie. Z czasem z tej funkcji walizeczki Trunki zacznie korzystać nasz mały podróżnik. Chętnie będzie ją samodzielnie nosić na ramieniu.

Na zapince paska znajduje się specjalne miejsce na wpisanie imienia dziecka, adresu lub kontaktu. To wspaniałe rozwiązanie na wypadek, gdyby bagaż na chwilę się zagubił.

Atrakcyjne modele walizek

Walizki Trunki mają najróżniejsze kształty. Często przypominają ulubione zabawki dzieci. Są jeżdżące kucyki, kotki, tygryski, biedronki, wozy strażackie, auta policyjne i wiele, wiele innych. Każde dziecko bez problemu znajdzie idealny dla siebie model. Dodatkowo Trunki można samodzielnie ozdobić, na przykład przy pomocy naklejek.

Wszystkie wzory posiadają specjalne różki. Ułatwiają one utrzymanie równowagi maluszkom, a nieco większe dzieci mogą się przytrzymać podczas jazdy.

Walizki wykonane są z bardzo wytrzymałego plastiku. Łatwo je utrzymać w czystości tak, by długo wyglądały estetycznie, jak nowe i mogły posłużyć chociażby młodszemu rodzeństwu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ