Każdemu z rodziców zależy na tym, aby ich maluszek miał spokojny i pełen dobrych marzeń sen. Dlatego też zakup produktu, jakim jest śpiworek dla niemowlaka wcale nie jest taki prosty. Na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę?

1. Grubość – śpiworki dla niemowląt muszą być dostosowane pod kątem grubości do obecnej pory roku. Cieńsze śpiworki przydadzą się na jesień i wiosnę, zaś grubsze na zimę.

2. Rozmiar – śpiworek do spania dla niemowlaka musi być dostosowany do jego wieku oraz długości.

3. Dobra jakość – pamiętajmy, że aby naszemu maluszkowi wygodnie się spało, konieczny jest śpiworek dziecięcy wykonany z wysokiej jakości ciepłych, ale i przewiewnych materiałów. Co więcej – musi on nie psuć się podczas częstego prania.

4. Dobre zapięcia – kupując śpiworek niemowlęcy zwróćmy jeszcze uwagę na to, czy na pewno zapięcia umożliwiają sprawne opatulenie maluszka.

5. Ładny design – warto oczywiście zwrócić uwagę na to, jak wygląda dany śpiworek dla noworodka. Przede wszystkim istotne jest czy kolory nie są zbyt jaskrawe i mocne.

Po co kupować śpiworek dla noworodka?

Jednak w ogóle po co się nad tym zastanawiać? Czy taki śpiworek do spania dla niemowlaka rzeczywiście jest nam bardzo niezbędny? Oczywiście! Warto bowiem zauważyć, że ze śpiworka dziecko się w żadne sposób nie wykopie. Zaś spod kocyka?… To się niestety często zdarza, a przecież taki maluszek nie potrafi jeszcze sam się przykryć, Dlatego też dobrej jakości śpiworek niemowlęcy oznacza komfortowy sen nie tylko dla maluszka, lecz także i dla jego rodziców.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ