Multi funkcyjny zegarek do biegania

Nowoczesne zegarki do biegania to inteligentne narzędzia pozwalające nie tylko na sprawdzanie pulsu czy ilości kroków, ale również pomagające odnaleźć się w trudnym terenie czy wyświetlające liczbę spalanych kalorii. Na jakie funkcje należy zwrócić szczególną uwagę wybierając multifunkcyjny zegarek? Czy takie gadżety rzeczywiście są potrzebne?
Jak urozmaicić

Jak urozmaicić jogging?

Akcesoria wspomagające bieganie przeżywają prawdziwy renesans – na rynku znajdziemy wiele zaawansowanych technologicznie urządzeń, dzięki którym poranny jogging w parku staje się czystą przyjemnością. Nie możesz doczekać się kolejnej przebieżki? Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz ulepszyć swoje codzienne przebieżki? Chcesz na bieżąco sprawdzać swój puls, ustalać przebieg trasy w oparciu o lokalizację GPS, a może wypróbować bezpłatne aplikacje Garmin Connect? Postaw na funkcjonalny zegarek do biegania, który sprawi, że Twoje treningi staną się jeszcze bardziej urozmaicone i ciekawe. W sklepach dostępnych jest wiele modeli zegarków posiadających funkcje, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wybrednego klienta. Które okazują się najbardziej przydatne?

Wybierz najważniejsze funkcje

Podstawowym wyposażeniem każdego zegarka przeznaczonego do treningów jest oczywiście precyzyjny pulsometr lub optyczny miernik tętna w nadgarstku, dzięki któremu pomiary tętna są jeszcze dokładniejsze i dają rzeczywisty obraz tego, co w danym momencie dzieje się z organizmem biegacza. Chcesz na bieżąco monitorować pracę swojego serca, sprawdzać wydajność organizmu? Postaw na zegarki do biegania z wbudowanym pulsometrem, a będziesz mieć wszystko pod kontrolą. Dzięki takim akcesoriom trening jest nie tylko maksymalnie efektywny, ale również bezpieczny. Nie można także zapominać o modułach, które pozwalają na pomiar tempa i interwałów biegu/marszu – znajdują się one w większości urządzeń dostępnych na rynku urządzeń i należą do najczęściej spotykanych opcji – zapewniają kompleksową wiedzę o wykonanym treningu. Przydatne okazują się także inne funkcje podstawowe (data, alarm, GPS, pomiar dystansu i kroków, licznik kilometrów, drzemka) oraz miernik aktywności (licznik kalorii), dzięki którym każdy jogging jest monitorowany w sposób kompleksowy.

Postaw na adrenalinę

Zwykłe trasy i jednostajne treningi to coś, co zupełnie Cię nie kręci? Wolisz codzienną dawkę adrenaliny? Funkcjonalne zegarki mogą być także wyposażone w innowacyjne rozwiązania, dzięki którym każdy trening jest nowym wyzwaniem. Masz dość nudnych przebieżek i chcesz urozmaicić sobie wieczorny jogging? Dostępne na rynku zegarki wyposażono w opcję układania zaawansowanych treningów, dzięki czemu w końcu możesz porzucić rutynę i poczuć pobudzenie aktywności! A co powiesz na wodoszczelność? Twój multisportowy zegarek do biegania może towarzyszyć Ci podczas najbardziej ekstremalnych wypraw i przez cały czas działać prawidłowo – wyświetlać informacje o ilości spalonych kalorii, czy pulsie. Dodatkowo urządzenia tego typu posiadają także inne, zaawansowane technologicznie opcje, np. śledzenie na żywo przez najbliższych treningu, zawodów. Przygotowujesz się do triathlonu? A może trenujesz wyłącznie rekreacyjnie? Nie ważne! Kiedy zainwestujesz w nowoczesny zegarek, z pewnością poczujesz się jak profesjonalny sportowiec.

Przydatne urządzenia czy przeładowane technologią gadżety?

Czy multifunkcyjne zegarki są jednak rzeczywiście potrzebne w czasie treningów? Czy akcelerometr i funkcja lokalizacji GPS przydają się podczas codziennego joggingu? Zegarki dla biegaczy to urządzenia wyposażone w wiele opcji, z których przeciętny człowiek może w ogóle nie korzystać. Jeśli jednak stoisz przed zakupem zegarka i zastanawiasz się, jakie funkcje wybrać, nie ograniczaj się, postaw na szeroki wachlarz! Nawet jeśli początkowo nie będziesz umiał wykorzystać wszystkich opcji, to z czasem na pewno zmobilizujesz się do bardziej urozmaiconych treningów.

Szukasz zaawansowanego technologicznie zegarka? Zapraszamy na www.360sklep.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ